УМОВИ ОФОРМЛЕННЯ ТА СКАСУВАННЯ ПІДПИСКИ

(річний контракт з автоматичним продовженням)

Умови оформлення підписки:

Оформивши підписку на наші товари, ви отримуєте доступ до обраного вами путівника та усіх його оновлень протягом строку дії підписки.

Підписка оформлюється строком на один рік, а після закінчення терміну дії, при відсутності відмови протягом поточного року, автоматично продовжується на аналогічний строк.

Розміщуючи замовлення від вашого імені, як фізичної особи, ви заявляєте та гарантуєте, що:
  1. ви згодні з умовами підписки;
  2. ви є повнолітнім і ваша дієздатність не обмежена;
  3. ви несете відповідальність за будь-яке використання ліцензій, придбаних в рамках даного замовлення або майбутніх замовлень і зобов'язуєтеся не порушувати авторські права правовласника.

Розміщуючи замовлення від імені юридичної особи, ви заявляєте та гарантуєте, що:
  1. ви згодні з умовами підписки від імені юридичної особи;
  2. у вас є повне юридичне право зобов'язати цю юридичну особу дотримуватися умов підписки;
  3. ви несете відповідальність за будь-яке використання ліцензій, придбаних у рамках цього замовлення або майбутніх замовлень, і зобов'язуєтеся не порушувати авторські права правовласника.

При оформленні підписки, з вас буде одноразово стягнуто суму за рік, зазначену на момент покупки, а також чинні податки. Обслуговування починається відразу після обробки початкового платежу. Щороку, в дату продовження підписки, ваша підписка буде автоматично продовжуватися ще на рік до моменту скасування підписки (див. пункт «Умови скасування підписки»).

При оформленні підписки, ви надаєте нам право зберігати ваші методи оплати і автоматично списувати кошти з використанням цих методів щорічно до моменту скасування підписки. Таким чином, ми будемо щорічно після продовження підписки автоматично стягувати з вас плату за вашим поточним планом підписки, а також відповідні податки (наприклад, ПДВ або податок на товари і послуги, якщо їх не включено у вартість) до моменту скасування підписки.

У разі невдачі у використанні вказаного вами під час замовлення путівника методу оплати, ми можемо призупинити вашу підписку.

Якщо ви клієнт Європейської економічної зони, ваш банк може вимагати від вас підтвердити автентичність вашої первісної покупки за допомогою пароля, одноразового коду, відправленого на номер вашого мобільного телефону, або біометричної ідентифікації. Після перевірки автентичності ви також даєте нам право на списання плати з використанням вашого методу оплати за додаткові покупки без надання нам будь-яких додаткових платіжних даних або інших інструкцій (тобто ми будемо самостійно ініціювати майбутні платежі). Такі додаткові покупки можуть включати випадки, коли ми автоматично стягуємо плату з використанням вашого методу оплати у зв'язку з підпискою, що повторюється, або коли ви додаєте чи змінюєте ліцензії або продукти.

Ми можемо змінювати ставку за вашою підпискою щорічно на кожен новий подовжуваний період. У цьому разі ви отримаєте сповіщення про зміну тарифів та зможете скасувати підписку. Якщо чинну ставку податків і зборів, включених до підписки, буде змінено протягом її дії, ми змінимо ставку за вашою підпискою, з урахуванням зміни відповідних податків та зборів, і застосуємо нову ставку до підписки з наступної розрахункової дати.

Умови скасування підписки :

Ви можете в будь-який час без зазначення причин скасувати підписку у телеграм-боті Hotel du Croissant, що надав доступ до продукту, обравши команду «/subscriptions» у меню.

У разі скасування підписки протягом поточного року її дії кошти не відшкодовуються, ваше обслуговування буде продовжено до закінчення терміну контракту (рік з моменту обробки початкового платежу або з моменту продовження підписки).